objavi na
pozareport.si

forum

Mediji

Nedelja, 26. december 2010 ob 08:24

Čistke na Pinku: Pia Pustovrh žaga Iris Mulej, Mitrović pristal v bolnici
Plavolasa urednica slovenskega Pinka se vede kot Marija Miša Molk, pred leti na TV Slovenija: iz redakcije bi tako ali drugače rada spravila vse ženske, ki so lepše od nje
2010 Pozareport

Odpri galerijo

Tri znane slovenske lepotice, Iris Mulej, Maja Malnar in Slađana Mihajlović so že ostale brez dela na Pink Slovenija. To nam je v petek zjutraj po telefonu potrdila glavna in odgovorna urednica Pink.si Pia Pustovrh, ki pa nam je zanikala govorice, da jih je odpustila ona. Pustrovrhova pravi, da oddaje, ki jo je vodila Mihajlovićeva (Halo, Pink!), ni več, čeprav je bila sporedu le nekaj tednov. Zakaj ni več Maje Malnar, nam Pustovrhova ni znana natančno pojasniti in nas je napotila na tiskovno predstavnico Pink Slovenija Majo Petrovič, za Mulejevo pa nam je dejala, da ji niso podaljšali pogodbe. Pia Pustovrh nam je tudi zatrdila, da nima nič s pogodbami, čeprav je glavna in odgovorna urednica, kar zadeva Mulejevo, pa je gladko izustila, naj se "pozanimamo pri tistemu, ki je Mulejevo pripeljal na Pink," ni pa povedala kdo naj bi to bil. Po naših informacijah je namreč Iris Mulej in Pio Pustovrh na Pink Slovenija pripeljal prvi direktor slovenskega Pinka Jure Zorčič.
Slađana Mihajlović nam je povedala, da je vodstvu Pinku postavila določene pogoje, ki jih niso izpolnili, zato je odšla. Spomnimo, Mihajlovićeva je pred prihodom na Pink delala kot članica uprave fundacije Rdeča žoga, ki jo vodi slovenski igralniški magnat Joc Pečečnik, še prej pa je bila tiskovna predstavnica Darsa in prijateljevala z znanim lobistom Božom Dimnikom. Maja Malnar za nas ni bila dosegljiva, Iris Mulej pa nam je dejala, da je na Pinku delala do konca novembra, kjer za naprej (december) niso ponudili takšne pogodbe, kot jo je imela prej. Za oktober in november je Mulejevi pogodbo odobril direktor in solastnik Pink Media Group Željko Mitrović, toda Mitrović je v ponedeljek zjutraj pristal beograjski bolnišnici. Mulejeva še pravi, da ji je direktor Pink Slovenija Žarko Veličanski dejal, z njo še računajo, vendar vztraja, da brez takšne pogodbe, kot jo je imela doslej, ne bo delala. Hkrati je slišati, da je Pia Pustovrh na Mulejevo strašno ljubosumna, še posebej pa ji gre na živce honorar, ki ga je Mulejevi osebno zagotovil Mitrović. Tudi Veličanski naj bi v neki ožji družbi izjavil, da je Pustovrhova tako ali drugače iz Pinkove redakcije spravila vse ženske, ki so lepše od nje. Pia Pustovrh očitno izvaja podobne reči, kot jih je na TV Slovenija pred leti počela razvpita Marija Miša Molk, ko je bila še odgovorna urednica razvedrilnega programa in brezkompromisno nagnala vse tiste mlajše televizijske voditeljice, za katere je sumila, da bi jo lahko karierno ogrožale …
Tiskovna predstavnica Pink Slovenija Maja Petrovič nam je glede Iris Mulej, Slađane Mihajlović in Maje Malnar poslala naslednje obvestilo, ki – zanimivo – demantira tudi plavolaso uredniško šefinjo Pio Pustovrh. "Iris Mulej je še vedno del naše ekipe. Zaradi povečane količine angažmajev (vemo da se uspešno že leta ukvarja z manekenstvom in dobrodelnim delom) smo se skupaj odločili, da bo v decembru manj prisotna na naši televiziji. Po novem letu se pripravlja nekaj novih projektov in z Iris se dogovarjamo, da bi prevzela enega od le teh. Slađana Mihajlović se je sama odločila, da bo sprejela boljšo ponudbo. Maja Malnar je še vedno del naše ekipe. Z Anito Barišić vodita glasbeno oddajo Rock trajanja. Poleg tega se je odločila, da bo v naslednjem letu nadaljevala svoj študij v Beogradu, kar pomeni, da bo prevzela vse potrebne projekte za Pink Si iz Beograda." Maja Malnar, bodoča beograjska študentka, se je po naših informacijah zasebno razšla tudi z razvpitim ljubljanskim podjetnikom Rokom Furlanom, imenovan Tyson.
Ko smo Pio Pustovrh vprašali, ali držijo informacije, da je Željko Mitrović v bolnišnici, nam je dejala, da "to še ni slišala, pa tudi če bi, tega ne bi komentirala," Maja Petrovič pa nam je po pogovoru s Pustovrhovo to potrdila. "Željko Mitrović je pristal v bolnišnici v Beogradu. Prvega človeka Pinka so hospitalizirali v ponedeljek, zaradi preutrujenosti. Po opravljenih preiskavah je postavljena diagnoza: preutrujenost in anemija. Iz bolnišnice aktivno sodeluje pri vodenju firme. Poslovanje poteka po ustaljenih tirih z vednostjo in pod nadzorom Željka Mitrovića. Vse drugo so ugibanja in špekulacije," pravi Petrovičeva. Naši viri iz Beograda pa trdijo, da sta vodenje Pink Media Group že prevzeli Milica Mitrović, žena Želja Mitrovića (ki je tudi polovična lastnica Pinka), in njena sestra Lola Krmpotić, direktorica nekaterih hčerinskih podjetij znotraj medijske korporacije Pink. Obe novi šefici Pinka menda tudi načrtujeta, kako bi se v najkrajšem možnem času znebili dveh najnovejših Pinkovih projektov, Pink Slovenija in Pink Makedonija, trdijo isti viri.

Sorodne vsebine

Galerija slik

Teme
Iris Mulej Maja Malnar Slađana Mihajlović Pia Pustovrh Majo Petrovič Jure Zorčič joc pečečnik Božom Dimnikom Željko Mitrović Žarko Veličanski Marija Miša Molk Anito Barišić Rokom Furlanom Milica Mitrović Lola Krmpotić

objavi na pozareport.si

Zadnji komentarji

cox

2015-03-19 08:29:19


zmagal je ptičar

Prijatelji

NAJBOLJ OBISKANO

Čistke na Pinku: Pia Pustovrh žaga Iris Mulej, Mitrović pristal v bolnici